Zasedání Pirátů Vysočiny

Feb 2020
Sun, 09
Name ▾▴ 14:00 ▾▴ 16:00 ▾▴ 18:00 ▾▴ Last edit
| Luboš Fuks Wed Nov 7 14:49:39 2018
| Tomáš Procházka Wed Nov 7 15:03:43 2018
| Jarda Barák Wed Nov 7 23:56:36 2018
| Pavla Marušová Tue Jan 8 15:13:41 2019
| Petra Kujínek Polodnová Tue Jan 8 20:05:05 2019
| Jiřina Ciprová Fri Mar 1 03:45:09 2019
| René Mayer Thu Apr 11 19:39:57 2019
| Veronika Nguyenová Wed May 8 08:13:30 2019
| Jan Břížďala Tue Sep 3 16:15:41 2019
| Kaňkovský Vít Tue Sep 3 17:24:25 2019
| Milus Kotisova Tue Sep 3 20:26:54 2019
| jan kerber Wed Sep 4 08:49:16 2019
| Michal Křivohlavý Wed Sep 4 11:31:52 2019
| Arja Karimbasharyarová Fri Sep 6 12:01:02 2019
| Petr Kozel Thu Sep 19 18:53:05 2019
| Roman Žák Fri Sep 27 09:16:44 2019
| Tereza Humešová Wed Oct 9 10:05:57 2019
| Jaroslav Vysoký Wed Oct 9 10:07:05 2019
| Roman Šemík Sat Nov 2 12:31:57 2019
| Vašek Honzl Sat Nov 2 14:53:17 2019
| Jarda Zejda Sun Nov 3 13:29:45 2019
| Jan Kerber Sun Nov 3 22:22:39 2019
| Jiří Svoboda Mon Nov 25 17:00:30 2019
| Tomáš Bouda Tue Nov 26 14:21:50 2019
| Zdeňka Lišková Tue Dec 3 05:09:34 2019
| Josef Pekárek Fri Dec 6 18:24:20 2019
| Alan Paclík Fri Dec 6 18:25:05 2019
| Lucie Ambrož Sat Dec 7 13:23:38 2019
| Milan Daďourek Wed Jan 15 10:37:10 2020
| Mario Pospíšil ? Wed Jan 22 08:12:31 2020
| Tomas Dostalek Wed Jan 22 08:51:18 2020
| Miroslav Vácha ? Wed Jan 22 09:19:58 2020
| Ivan Mužík ? Wed Jan 22 09:49:57 2020
| Marek Křejpský Wed Jan 22 19:07:38 2020
| Tereza Mašková ? Wed Jan 22 19:35:52 2020
| Bačinova Irena ? Thu Jan 23 07:51:33 2020
| Michaela Vodová ? ? Thu Jan 23 08:54:56 2020
| Blanka Lednická Thu Jan 23 09:02:05 2020
| Vít Žáček Thu Jan 23 15:13:13 2020
| Hanka Hajnová Fri Jan 24 09:18:55 2020
| Roman Pašek Fri Jan 24 09:22:21 2020
| Pavel Knežik Fri Jan 24 09:37:14 2020
| Eva Nováková Fri Jan 24 09:47:04 2020
| Jan Pošvář? ? Fri Jan 24 10:29:42 2020
| Vojta Prchal - host Fri Jan 24 10:46:24 2020
| Ondřej Tůma ? Fri Jan 24 10:47:32 2020
| Jiří Wiche Fri Jan 24 12:04:51 2020
| Jan Břïžďala Fri Jan 24 12:43:28 2020
| Kuba Šmíd? ? ? Fri Jan 24 21:48:41 2020
Total 10 10 9

Comments

Ondra said on 19.08., 11:36 

Nevidíte-li svoje jméno, jednoduše ho dopište :)

Milan Daďourek said on 15.01., 10:37 

Budu na dovo.

Tereza Mašková said on 22.01., 19:37 

Mám zrovna noční, pokusím se dorazit, ale budu muset odjet dříve.

Míša said on 23.01., 08:56 

Ahoj, s dovolením jsem rozdělila ten den na časy uvedeného programu.

Jinak myslím, že mi vyjde účast po celý čas, ale zatím to nevím.
says